U bent hier: Startpagina Lifestyle en Wellness Pijnloos wenkbrauwen epileren met een ijsklontje

Pijnloos wenkbrauwen epileren met een ijsklontje

Afdrukken E-mailadres
(1 - user rating)

Let bij het epileren van uw wenkbrauwen op dat u niet teveel weg epileert, want de haren groeien in de loop der tijd niet meer volledig na.

Met behulp van een vergrotings spiegel kunt u precies zien welke haren u wilt weg epileren.
Trek uw wenkbrauw aan de buitenkant strak naar boven en epileer met een fijne pincet uw wenkbrauw, trek de haren alleen in de groeirichting uit.

Indien u een ronde of ovale gezichtsvorm heeft epileer dan de wenkbrauw buitenkant richting de bovenkant van uw oor.
Heeft u een lang of hoekig gezicht epileer dan de buitenkant van uw wenkbrauw richting het midden van uw oor.
Indien u zeer gevoelig bent voor pijn, dan kunt u de wenkbrauwen vooraf koelen met een ijsklontje of een koelelement zodat u met minder pijn kunt epileren.


Het epileren is minder pijnlijk na het douchen of na de sauna, doordat de poriën door de warmte gaan openstaan.

An het eind van het epileren kunt u het beste uw wenkbrauwen nog even inmasseren met een goede vochthoudende crème.

 

Plaats reactie

LET OP!
24-tip.com stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele schade voortvloeiend uit de gepubliceerde informatie op deze webpagina. Het gebruik van onze tips, trucs en recepten is geheel op eigen risico.
 

Login


Uw Top Tips

  • Veilig door het najaar
    Veilig door het najaar
  • Herfsttijd / wintertijd
    Herfsttijd / wintertijd
  • Aangename geur in uw auto!
    Aangename geur in uw auto!
  • Gemakelijk afvallen met Appels!
    Gemakelijk afvallen met Appels!
  • Salade - gezond en lekker
    Salade - gezond en lekker
  • Sharonfruit nog nooit gegeten?
    Sharonfruit nog nooit gegeten?
  • Beauty -  verzorgen en verwennen van uw lichaam
    Beauty - verzorgen en verwennen van uw lichaam
  • Gezondheid
    Gezondheid

Bezoeker

We hebben 60 gasten online

Statistiek

Leden : 674
Artikelen : 3237
Artikelen bekeken hits : 53922097

Volg 24Tip op Google+

Mod Social

  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Windows Live
  • MySpace
  • deli.cio.us
  • Digg
  • Folkd
  • Like to learn German in Stuttgart?
  • Linkarena
  • Mister Wong
  • Newsvine
  • reddit
  • StumbleUpon
  • Yahoo! Bookmarks
  • Yigg